Młodszy technolog produkcji spożywczej

STOKSON Sp. j.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie.

Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy.

Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy technolog

Miejsce zatrudnienia: Piekary Śląskie

woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie nowych receptur produktów,
  • Przygotowywanie raportów z prób produkcyjnych,
  • Bieżące wprowadzanie zmian w recepturach,
  • Wysyłanie próbek surowców do badań w zewnętrznych laboratoriach,
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji,
  • Przygotowanie prób marketingowych,
  • Ścisła współpraca z technologiem żywności.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu technologii żywności,
  • Znajomość programu Excel i Word,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (A2/B1),
  • Zaangażowanie, kreatywność.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w systemie jednozmianowym (na rano), od poniedziałku do piątku,
  • Bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396,60 zł brutto,
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Prezentacja firmy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inżynieria, Praca Inne