Młodszy Technik IT Service Desk

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Wsparcie restauracji w obszarach związanych z IT
• Bieżące identyfikowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących software, hardware i telekomunikacji
• Współpraca z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

Oczekiwania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Troubleshooting systemu Windows i pakietu MS Office
• Troubleshooting sieci, systemów i protokołów
• Umiejętność zdalnego rozwiązywania problemów IT
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat.B
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Bardzo dobre zdolności komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

• Bycie częścią międzynarodowego, dynamicznie rozwijającego się zespołu
• Wyzwania, szybko rozwijające się środowisko pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV na nasz adres. Nie zapomnij o numerze referencyjnym ITHP/AmRest/05/14 w temacie wiadomości.
Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems