Młodszy Stylista

JOBME S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta poszukujemy otwartych osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MŁODSZY STYLISTA

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
• Stylizację fryzur
• Strzyżenie damskie i męskie

Klient oferuje:
• pracę w renomowanym salonie
• umowę o pracę na pełen etat
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• samodzielne stanowisko
• możliwość uczestnictwa w interesujących wydarzeniach branżowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Kilku lat doświadczenia na stanowisku fryzjera/stylisty
• Zaangażowania w wykonywane obowiązki
• Pasji w podchodzeniu do swoich codziennych zadań
• Wysokiego poziomu kultury osobistej

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna