Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem nowego oddziału poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MŁODSZY SPEDYTOR
Miejsce pracy: Ostrołęka, woj. mazowieckie
Nr ref.: SW/MS-Ost/07/2015

W zakresie obowiązków mieści się:

• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami z Polski i UE,
• Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,
• Kompleksowa obsługa zleceń (wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług),
• Rozbudowa bazy klientów i przewoźników,
• Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! ZAPEWNIAMY SZKOLENIE!

Od Kandydatów oczekujemy:

• Dobrej znajomość przynajmniej jednego języka obcego (preferowane: j. niemiecki/ j. angielski/ j. francuski),
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych,
• Nastawienia na realizację celów, zaangażowania w pracę oraz silnej motywacji do działania,

• Mile widziane kierunkowe wykształcenie lub zainteresowanie branżą TSL,
• Doświadczenie w pracy w branży TSL lub w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

• Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o prace,
• Szkolenie w zakresie wykonywanych zadań,
• Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od efektów pracy,
• Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

SIMPLE WAY to od 2004 roku dynamicznie rozwijająca się polska fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców