Młodszy spedytor z j. włoskim / niemieckim(bez doświadczenia)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Kluczowe zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i podtrzymywanie pozytywnych relacji
  • Wyszukiwanie ofert poprzez specjalne platformy
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami oraz mini przetargów na transport
  • Realizowanie procesów na rynku włoskim / niemieckim

Wymagania:

  • Znajomość języka włoskiego / niemieckiego na poziomie min. C1
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Motywacja do pracy z Klientem i umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły
  • Pozytywne nastawienie
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
  • Codzienny kontakt z językiem włoskim / niemieckim
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży spedycyjnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials