Młodszy Spedytor z j. niemieckim

ABC-Czepczyński Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w organizacji transportu na terenie całej Europy. Swoim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i pełną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia do dostarczenia ładunku do odbiorcy. Stosujemy innowacyjne rozwiązania i technologie, które wykraczają ponad dotychczas oferowane standardy działania w branży. Dzięki wysokiej jakości usług, skuteczności oraz wiarygodności obsługujemy już ponad 2 tysiące firm. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych Klientów oraz stabilnym i godnym zaufania pracodawcą. Posiadamy oddziały w takich miastach jak: Międzychód, Poznań, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Warka, Opolu i Olsztyn. Nasz rozwój oznacza również rozwój zespołów w oddziałach, w związku z tym ogłaszamy nabór na stanowisko:

MŁODSZY SPEDYTOR
Miejsce pracy: Opole

Do zakresu obowiązków będzie należeć:
• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi,
• Kontakt z podwykonawcami – firmami przewozowymi,
• Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług spedycyjnych,
• Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,
• Kompleksowa obsługa zleceń: wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług.

Wymagania

W efektywnym wykonywaniu zadań na pewno pomoże ci:
• Umiejętność komunikowania się w języku niemieckim i/lub angielskim,
• Szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych,
• Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej.

Przygotowanie do wykonywania zadań obejmuje udział w kompleksowym Programie Wprowadzania i szkoleniach stanowiskowych ze wsparciem Lidera zespołu. Wsparcie ze strony innych działów – IT, księgowości – pozwala skupić się na efektywnej realizacji działań opisanych w zakresie obowiązków.

Poza szkoleniami oferujemy:
• Rozwój i zdobycie doświadczenia w branży spedycyjnej oraz przejrzystą ścieżkę kariery:
młodszy spedytor – spedytor – starszy spedytor – lider zespołu,
• Zasadnicze wynagrodzenie + prowizja zależna od wyników pracy,
• Stabilną pracę od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00,
• Pracę w rodzinnej firmie kierującej się wartościami i zasadami, m.in. work life balance,
• Możliwość angażowania się w akcje charytatywne takie jak: Szlachetna Paczka i WOŚP.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

ABC–Czepczyński Sp. z o.o. S. k. od kilkunastu lat świadczy usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka