Młodszy / Spedytor Międzynarodowy

Sego Trade

Błędów/Grójec, Tarczyn, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie ładunków na terenie Unii Europejskiej,
  • planowanie i koordynacja tras dla floty własnej,
  • monitoring realizowanych zleceń transportowych,
  • dbanie o wysoką jakość realizowanych dostaw.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office,
  • zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
  • samodzielność w działaniu i decyzyjność.

 Oferujemy:

  • obszerne wdrożenie w zakres zadań i wsparcie współpracowników,
  • możliwość poznania i zdobycia doświadczenia w branży transportowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

SEGO TRADE to firma transportowa specjalizująca się w międzynarodowym tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców