Młodszy Spedytor Międzynarodowy

Poztel Sp. z o.o.

60-184 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Spedycyjna do nowo otwartego biura w Poznaniu poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Wyszukiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami;
Negocjowanie warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami;
Wypisywanie zleceń
Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej;
Monitorowanie realizacji zleceń;
Wystawianie oraz przyjmowanie dokumentacji przewozowej;
Rozwój bazy przewoźników i klientów;

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata (w takich dziedzinach jak: handel, marketing, transport, logistyka, import/eksport);
Wiek powyżej 25 lat;
Znajomość w stopniu komunikatywnym przynajmniej jednego języka obcego;
Wysokie umiejętności interpersonalne zwłaszcza komunikatywność na bardzo wysokim poziomie, umiejętność pracy samodzielnie i w zespole, zaangażowanie;
Chęć przyswojenia nowej wiedzy z zakresu spedycji i transportu oraz nauczenia się nowego zawodu.

Oferujemy:
Odpowiednie przeszkolenie
Umowę o pracę
Motywacyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizja;
Pracę w profesjonalnym oraz zaangażowanym zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) "

Prezentacja firmy

Poztel Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy profesjonaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców