Młodszy Spedytor Działu Spedycji Krajowej

LTP Logistyka, Transport, Palety

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna LTP poszukuje do swojego biura w Zabrzu kandydata na stanowisko

 MŁODSZY SPEDYTOR DZIAŁU SPEDYCJI KRAJOWEJ

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie i ustalanie warunków transportu
  • Przygotowanie wyceny transportu oraz dokumentacji spedycyjnej
  • Wprowadzanie zleceń do systemów komputerowych
  • Monitorowanie i kontrolę realizacji zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami oraz Podwykonawcami
  • Dbanie o dobre imię i prestiż Firmy

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjny system premiowy

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ( mile widziane wykształcenie kierunkowe logistyka, transport itp.)
  • Mile widziane doświadczenie w firmie spedycyjnej zajmującej się transportem krajowym
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Zaangażowania oraz dyspozycyjności
  • Wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów

Prezentacja firmy

Firma branży logistycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka