Młodszy Spedytor Działu Spedycji Krajowej

LTP Logistyka, Transport, Palety

Bolechowo-Osiedle k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna LTP poszukuje do swojego biura w Bolechowo - Osiedle kandydata na stanowisko

                           MŁODSZY SPEDYTOR DZIAŁU SPEDYCJI KRAJOWEJ

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

- Organizowanie przewozów krajowych

- Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami oraz Podwykonawcami

- Monitorowanie i kontrolę realizacji zleceń transportowych

- Wprowadzanie zleceń do systemów komputerowych

- Dbanie o dobre imię i prestiż Firmy

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

- Wykształcenia minimum średniego ( mile widziane wykształcenie kierunkowe logistyka, transport itp.)

- Mile widziane doświadczenie w firmie spedycyjnej zajmującej się transportem krajowym

- Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

- Umiejętności pracy pod presją czasu

- Samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz zaangażowania

- Zaangażowania oraz dyspozycyjności

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę

- Samodzielne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma branży logistycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta