Młodszy Specjalista w Zespole Obsługi Kancelaryjnej i Sekretarskiej

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. 288/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie sprawnej obsługi sekretarskiej i biurowej komórek organizacyjnych Przedsiębiorstwa;
  • Prowadzenie kalendarza Dyrektora Biura;
  • Organizowanie wyjazdów służbowych pracowników Przedsiębiorstwa;
  • Przygotowywanie pism, zestawień, prezentacji, raportów na potrzeby Dyrekcji;
  • Obsługa korespondencji i dokumentów;
  • Archiwizowanie dokumentów;
  • Zarządzanie wyposażeniem biurowym.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym – A1;
  • Umiejętność archiwizowania zbiorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • Umiejętność przygotowywania notatek, raportów, prezentacji;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programów Excel oraz Power Point;
  • Dokładność, zaangażowane, nastawienie na rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 30.01.2020

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.