Młodszy Specjalista w Dziale Zarządzania Kategoriami Produktów

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

woj. dolnośląskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

Twoim zadaniem będzie sporządzanie i aktualizacja planogramów ekspozycyjnych (layoutów) określonych grup towarowych, optymalizacja ekspozycji asortymentu w oparciu o standardy i parametry ekonomiczne oraz koordynacja i współpraca z Działem Zakupów, Działem Sprzedaży i Działem Wyposażenia Obiektów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w handlu detalicznym (znajomość tematyki tworzenia layoutów będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, Excell)
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu dobrym lub języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Wysokich umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Odpowiedzialności i samodzielności
  • Prawa jazdy kat. B

Zapewniamy Ci:

  • Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Dynamikę pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • Umowę o pracę na zastępstwo
Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."