Młodszy specjalista w dziale wsparcia IT – Informatyk

Netventure Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Netventure to firma o dużym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku IT. Działalność spółki obejmuje usługi z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej firm, hostingu dla biznesu oraz realizacji dedykowanych systemów i aplikacji internetowych. Aktualnie poszukujemy:

MŁODSZEGO SPECJALISTY W DZIALE WSPARCIA IT

Jeśli masz zapas energii i wiesz, że IT to Twoja branża, dołącz do nas!

Co oferujemy?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu wsparcia IT. Podczas okresu próbnego zostanie wdrożona i przeszkolona pod okiem doświadczonego specjalisty. Do jej zadań należeć będzie:

  • wspieranie zespołu IT Service Desk w realizacji bieżących zadań
  • przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń użytkowników
  • pomoc w naprawie sprzętu komputerowego

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę przy technologiach IT klasy korporacyjnej
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • naprawdę świetną atmosferę :)

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych (Windows XP/7/8/10)
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania problemów związanych ze sprzętem komputerowym i biurowym, siecią i oprogramowaniem
  • znajomości zasad działania i budowy sieci komputerowych i urządzeń sieciowych
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – współpraca z klientami anglojęzycznymi
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • status studenta
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (help desk / IT support)
  • znajomość systemów Microsoft Windows Server 2003  /  2008  /  2012 i kontrolera domeny AD

CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Netventure jest producentem wiodącego na rynku krajowym oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management