Młodszy Specjalista w Dziale Technicznej Likwidacji Szkód

Proama

Lublin, lubelskie

Proama
Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która od 2012 roku sprzedała ponad 700 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując Klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do Departamentu Likwidacji Szkód kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie poprawnego obiegu dokumentacji szkodowej pomiędzy Proama a podmiotami zewnętrznymi;
  • Zamieszczanie danych szkodowych w systemie operacyjnym;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi oględzin;
  • Analiza uszkodzeń pojazdów i ich związku z podanymi okolicznościami powstania;
  • Ustalanie wysokości szkód w pojazdach lub mieniu;
  • Udzielanie Poszkodowanym informacji na temat rozliczeń szkód.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (mechanika i budowa pojazdów lub kierunki pokrewne);
  • Dobra obsługa komputera (w szczególności programu Ms Word);
  • Mile widziane zainteresowania z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych;
  • Dokładność i wnikliwość;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań;
  • Twórcze i elastyczne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Benefit, grupowe ubezpieczenie na życie);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Odpowiednio dobrany program wdrożenia i system szkoleń;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z opcji "Aplikuj teraz" poniżej ogłoszenia.