Młodszy specjalista w dziale realizacji badań

Mands Badania Rynku i Opinii

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MANDS to niezależny polski instytut badawczy z siedzibą we Wrocławiu, specjalizujący się w prowadzeniu badań marketingowych i społecznych na terenie całego kraju. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku, w tym od 2005 roku jako niezależny instytut, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia badań jakościowych oraz ilościowych na próbach ogólnopolskich, a także wsparcia klienta na każdym etapie realizacji procesu badawczego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowego członka zespołu, który wraz z nami będzie z satysfakcją prowadzić ogólnopolskie projekty badawcze.

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja i szkolenia ankieterów i audytorów
  • Planowanie i organizowanie pracy ankieterów i audytorów na terenie całej Polski
  • Planowanie projektów, nadzór nad ich terminową i sumienną realizacją
  • Przygotowywanie zestawień informacji w Excelu, opracowanie i wizualizacja danych
  • Dbanie o rozwój osobisty oraz zawodowy

Wymagania:

  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz pracy osób współpracujących w projekcie (ustalanie harmonogramu, doprecyzowywanie zadań, dbanie o terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań)
  • umiejętność pracy w zespole – otwartość na rozwój, informacje zwrotne, praca nad podnoszeniem jakości
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, łatwość prowadzenia rozmów przez telefon
  • dobra znajomość programu Excel
  • sumienność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność w projektowym modelu pracy
  • wykształcenie średnie z maturą

Oferujemy:

  • ciekawe doświadczenie w branży badań rynkowych
  • elastyczność w działaniu
  • rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych oraz osobistych, dla wyjątkowych osób także awans
  • różnorodność doświadczeń, możliwość pracy przy zróżnicowanych projektach
  • pracę w sympatycznym, młodym zespole ludzi, którzy lubią to, co robią.

Prezentacja firmy

MANDS to niezależny polski instytut badawczy z siedzibą we Wrocła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca HR / Kadry / Rekrutacja