Młodszy Specjalista w dziale Administracji z językiem rosyjskim

Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Regional Administration Center na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Na tym stanowisku Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • tworzenia i kontrolowania zleceń do dostawców;
  • administracji kontraktów serwisowych;
  • wprowadzania i weryfikacji danych w systemie SAP;
  • wystawianiu faktur;
  • ścisłej współpracy z oddziałami Wincor Nixdorf na świecie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie min. B2- warunek konieczny;
  • dostępność do pracy zmianowej (09:00 – 14:00; 14:00 – 22:00)
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów;
  • dobrej znajomości obsługi programu MS Excel;
  • dobrej organizacji pracy;
  • skrupulatności;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
  • zorientowania na pracę zespołową;
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
  • doświadczenie w pracy administracyjnej lub logistycznej;
  • umiejętność wystawiania faktur.

Oferujemy Ci:

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
  • możliwość korzystania na co dzień z języków obcych;
  • szkolenia wstępne;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • prywatną opiekę medyczną- także dla rodziny;
  • pakiet ubezpieczenia na życie;
  • możliwość dołączenia do programu Benefit.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.