Młodszy Specjalista/Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszego Specjalisty/Specjalisty w Departamencie Rozwoju Kadr

Zakres obowiązków:

Realizacja działań w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 („PO WER”): działanie 2.2 Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku (typ 1, 2 i 3), działanie 2.12 Zwiększenie wiedzy o potrzebach kwalifikacyjno-zawodowych (typ 1b), działanie 2.21 Poprawa zarządzania rozwoju kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach (typ 1, 3, 4, 5, 6), w tym w szczególności:

1) uczestnictwo w pracach nad przygotowaniem i aktualizacją aktów prawnych oraz dokumentów programowych dotyczących działań obsługiwanych przez sekcję, w tym w zakresie naboru i oceny projektów konkursowych;

2) prowadzenie procesu naboru i oceny wniosków o dofinansowanie projektów konkursowych;

3) obsługa procesu zawierania umów o dofinansowanie projektów konkursowych;

4) współpraca z ekspertami zaangażowanymi w proces oceny wniosków o dofinansowanie projektów konkursowych;

5) wprowadzanie danych do systemów informatycznych;

6) przygotowanie informacji planistyczno-sprawozdawczych dotyczących zadań sekcji;

Wymagania konieczne:

1) Wykształcenie: średnie - Młodszy Specjalista, wyższe - Specjalista,

2) Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego - Młodszy Specjalista; Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego - Specjalista w pracy na podobnym stanowisku w administracji publicznej lub jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości;

3) Poziom obsługi programów komputerowych – Pakiet MS Office – bardzo dobry;

4) Komunikatywność, współpraca w zespole, szybkie uczenie się, organizacja pracy, zaangażowanie – bardzo dobry.

Wymagania pożądane:

1) Znajomość zagadnień z zakresu: aktów prawnych i dokumentów programowych związanych z kontraktowaniem projektów finansowanych ze środków publicznych, w szczególności Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce oraz realizacji projektów szkoleniowych lub doradczych dla przedsiębiorstw na poziomie dobrym;

2) Poziom znajomości języka obcego: język angielski – umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom B2);

3) Poziom obsługi sytemu SOWA, SL 2014 – dobry;

4) Wykształcenie wyższe na kierunkach obejmujących: prawo, zarządzanie, ekonomię, nauki społeczne;

5) Doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie projektów w PO WER lub PO KL, w szczególności projektów wspierających przedsiębiorców i ich pracowników;

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wygodna lokalizacja miejsca pracy (centrum Warszawy)
Możliwość rozwoju w renomowanej instytucji o profilu finansowym

* Oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).