Młodszy Specjalista/Specjalista/Starszy Specjalista ds. multimediów

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Warszawa, mazowieckie

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Miejsce pracy: Warszawa

Departament Wsparcia Przedsiębiorczości

Główne zadania:

Przygotowanie i nadzór nad technicznym funkcjonowaniem serwisu internetowego, skierowanego do małych i średnich przedsiębiorców, w tym:

  • współtworzenie koncepcji i wsparcie w zakresie opracowania obszaru tematycznego serwisu;
  • udział w opracowaniu layoutu serwisu i sposobu prezentacji treści w ramach serwisu;
  • opracowanie i rozwój nowych funkcjonalności serwisu;
  • przygotowanie elementów graficznych i treści multimedialnych na potrzeby serwisu, w tym, m.in. grafik, prezentacji, filmów szkoleniowych, tutoriali itp.;
  • utrzymywanie relacji i współpraca z zewnętrznymi dostawcami treści multimedialnych i usług informatycznych itp.;
  • monitorowanie i dbałość o wzrost oglądalności serwisu.

Oczekujemy /wymagania konieczne/:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia i redakcji technicznej serwisów (portali internetowych) - min 2 lata dla młodszego specjalisty, min. 3 lata dla specjalisty, min. 5 lat dla starszego specjalisty;
  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego w korzystaniu z CMS;
  • Dobrej znajomości programów graficznych i umiejętności przygotowania grafik w Adobe Photoshop lub innym;
  • Znajomości podstaw języka HTML (wersja 5);
  • Znajomości programów do edycji montażu treści video;
  • Znajomości MS Office;
  • Praktycznej znajomości zasad SEO oraz narzędzi Google Analytics i Gemius Traffic;
  • Zmysłu plastycznego oraz wyczucia estetyki;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowo /wymagania pożądane/:

  • Znajomości CMS Joomla potwierdzonej minimum rocznym korzystaniem z tego systemu;
  • Zaawansowanej znajomości podstaw języka HTML (wersja 5);
  • Umiejętności tworzenia skryptów JavaScript (w standardzie ecmascript);
  • Umiejętności projektowania multimedialnych materiałów dydaktycznych, np. w PowToon, GoAnimate, Prezi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo szkoleniach, warsztatach,
  • atrakcyjną lokalizację z dobrym dojazdem do biura.

Termin zgłoszeń: do 21 marca 2018 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Aplikacje można składać również na adres: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.30-16.30.

Inne informacje:

  • metody/techniki stosowane podczas rekrutacji: ocena formalna ofert oraz ocena merytoryczna. Ocena merytoryczna polega na sprawdzeniu wiedzy,doświadczenia zawodowego, kompetencji i umiejętności kandydatów i odbywa się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, która może zostać poprzedzona włączeniem dodatkowych narzędzi selekcji (np. testów wiedzy, testów predyspozycji, kompetencji, assessment center),
  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu),
  • oferty osób niewybranych w ramach danej rekrutacji zostaną zniszczone komisyjnie.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (00-834), ul. Pańska 81/83 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@parp.gov.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od daty złożenia aplikacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@parp.gov.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@parp.gov.pl. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych."