Młodszy specjalista SEM z językiem włoskim

Pixers Sp.z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Podróżując po wszystkich ścianach świata,
PIXERS znów jest na tropie świeżych talentów!

Szukamy:

Młodszego Specjalisty SEM z językiem włoskim

Jesteśmy globalnym sklepem internetowym z największym katalogiem dekoracji ściennych i pełną paletą specjalistów, którzy razem tworzą barwną rzeczywistość. Zgodnie z naszą misją wierzymy, że można produkować pięknie zaprojektowane przedmioty we wzorach ograniczonych wyłącznie Twoją wyobraźnią, jednocześnie dbając o Ziemię.

Wybieramy JAKOŚĆ ponad JAKOŚ.

Musimy WYZNAĆ, że nie boimy się WYZWAŃ.

Na zmianę MARZYMY o SPEŁNIENIU i SPEŁNIAMY MARZENIA.

Jeśli do nas dołączysz:

– szybko zdobędziesz praktyczne umiejętności pracy z AdWords;
– obiecujemy kreatywną atmosferę w  biurze w sercu Wrocławia;
– możesz liczyć na elastyczne godziny pracy, także zdalnej;
– będziemy wspierać Twoje pasje, bo też je mamy i są dla nas ważne;
– skosztujesz świeżych owoców i przekąsek, które serwujemy;
– z pomocą Luxmedu postaramy się byś był zdrów jak ryba;
– zadbamy o Twój relaks – wolisz ping ponga, planszówki czy Xboxa?

Brzmi interesująco? Na serio jest jeszcze lepiej!

Jeśli chcesz dołączyć do świata PIXERS, napisz dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie i wyślij swoje CV!

Wymagania

Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

  • znasz bardzo dobrze język włoski;
  • potrafisz pracować z Excelem;
  • posiadasz umiejętność analizy i obróbki danych;
  • organizujesz swoją pracę na wzór szwajcarskiego zegarka;
  • myślisz logicznie i jesteś dokładny i rzetelny;
  • czytasz bez problemu po angielsku (jeśli znasz też inne, mniej popularne języki – to jeszcze lepiej!).

* Studenci są również mile widziani!

Prezentacja firmy

Jesteśmy globalnym sklepem internetowym z największym katalogiem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce