MŁODSZY SPECJALISTA SEM (Płatny Staż)

SmartYou

Wrocław, 53-148, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli o marketingu online czytasz z wypiekami na twarzy a swoją karierę chciałbyś rozpocząć w tej właśnie branży – zgłoś się do Nas. Obiecujemy, że zrobimy z Ciebie prawdziwego SEMowca!

Będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords / FCB Ads

  • Optymalizację procesów efektywnościowych i jakościowych kampanii

  • Pracę z Google Analytics – analiza raportów i wnioskowanie pod kątem maksymalizacji efektów prowadzonych kampanii

  • Tworzenie raportów wraz z podsumowaniem działań i wnioskami z prowadzonych kampanii

  • Śledzenie nowych rozwiązań w dziedzinie SEM i ich implementacje u obsługiwanych Klientów

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia ale zapał, chęć do nauki i ciekawość poznawcza to warunek konieczny

  • Potrafisz analizować dane, odpowiednio je interpretować i przekładać na realne działania

  • Swobodnie czujesz się w pracy z arkuszem kalkulacyjnym

  • Masz łatwość w posługiwaniu się językiem polskim a swoje myśli z łatwością przelewasz na papier

  • Jesteś dokładny(a), skrupulatny(a) oraz sumienny(a) w podejmowanych działaniach

  • Nie masz problemu z organizacją pracy i z samodzielnym wyznaczaniem celów

  • Twój angielski pozwala Ci na swobodne czerpanie wiedzy z materiałów opracowanych w tym języku

 Idealnie jeżeli:

  • Korzystałeś/-aś wcześniej z Google AdWords / Google Analytics / Facebook Ads

  • Władasz angielskim w stopniu bardzo dobrym, zarówno w mowie jak i piśmie

  • Znasz podstawy Copywritingu a skróty CTA, CTR czy USP brzmią znajomo

Proponujemy Ci:

  • Pracę z najlepszymi – posiadamy prestiżowy status Google Partners Premium

  • Świetną atmosferę w zgranym zespole

  • Realizację ambitnych i ciekawych projektów

  • Wewnętrzne szkolenia z zakresu PPC, CRO oraz analityki internetowej

  • Szkolenia prowadzone przez specjalistów Google

  • Dostęp do fimowej bazy wiedzy (książki, prezentacje, szkolenia online)

  • Elastyczne godziny pracy bez nadgodzin

  • Firmowe wyjścia do restauracji & na kręgle

Poszukujemy ludzi nieprzeciętnych, którzy podobnie jak my pasjonują się marketingiem online – jeżeli do nich należysz aplikuj!

Prezentacja firmy

W SmartYou stawiamy na ciągły rozwój – ochoczo dzielimy się wiedzą, bier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż