Młodszy Specjalista Rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Czy to o Tobie?

Szukasz pracy, w której każdy dzień jest inny oraz lubisz poznawać nowych ludzi?
Wyróżniasz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi?
Zależy Ci na rozwoju i zdobywaniu doświadczenia w branży HR?

Jeśli tak to zapraszamy do naszego zespołu!
Poszukujemy osoby otwartej, pełnej pozytywnej energii i konsekwentnie dążącej do celu, która nie boi się wyzwań:

ZADANIA:
• kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• aktywne pozyskiwanie kandydatów
• obsługa systemów i narzędzi rekrutacyjnych
• aktualizacja bazy danych kandydatów
• publikacja ogłoszeń w Internecie
• wsparcie w sprawach administracyjnych
• sporządzanie raportów dla klientów
• budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami / kandydatami / pracownikami

WYMAGANIA:
• roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji mile widziane
• wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
• wysokie zdolności interpersonalne
• umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
• znajomość pakietu MS Office
• entuzjazm, motywacja, zaangażowanie
• prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:
• pracę w renomowanej firmie
• szkolenie wdrożeniowe
• narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
• swobodę w działaniu, możliwość wdrażania własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój rekrutacji
• wsparcie przy realizacji zadań oraz przyjazną atmosferę

SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Numer referencyjny: SWI/12/06/19/SWI
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.