Młodszy specjalista od multimediów

Weblink Software Sp. z o.o.

Sosnowiec, 41-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Weblink Software poszukuje osoby na stanowisko „Młodszy specjalista ds. multimediów” do pracy przy tworzeniu interaktywnych, multimedialnych podręczników edukacyjnych. Praca na terenie Sosnowca.

Obowiązki:

  • budowanie treści multimedialnych do podręczników edukacyjnych przy pomocy programu Photoshop oraz specjalistycznych narzędzi
  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu odpowiedzialnego za dany podręcznik
  • rejestracja czasu pracy w programie „Redmine”
  • poprawianie błędów zgłaszanych przez klientów

Oferujemy:

  • pracę w młodym, przyjaznym i kreatywnym zespole,
  • pracę na umowę zlecenie z jasną ścieżką kariery i możliwością nawiązania stałej współpracy,
  • miesięczne, płatne szkolenie z zakresu budowania interaktywnych projektów edukacyjnych,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków, możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • podstawowej znajomości programu Photoshop (umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, praca na warstwach)
  • dobra znajomość języka angielskiego (głównie pisanego)
  • swobodnej obsługi komputera z systemem Windows
  • umiejętności pracy w zespole
  • rzetelności i dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • pozytywnego nastawienia

Mile widziane:

  • Dobra znajomość programu Photoshop
  • Dobra znajomość programu Illustrator
  • Dobra znajomość programu Flash
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji multimediów
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • Znajomość HTML / CSS
  • Znajomość programów kontroli wersji – szczególnie SVN
  • Zainteresowania około-kulturalne

Jeżeli nie jesteś pewna / pewien czy spełniasz te wymagania ale jeteś osobą, która łatwo i chętnie przyswaja wiedzę i nowe umiejętności, nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV. Może to właśnie Ciebie szukamy!

Prezentacja firmy

Weblink Software początkowo został założony w Irlandii w roku 2003. Na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inne