Młodszy Specjalista Kontroli Jakości (umowa na zastępstwo)

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Pruszków, mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielne wykonywanie monitoringu mikrobiologicznego oraz badań mikrobiologicznych (badania jałowości, endotoksyn, czystości mikrobiologicznej) w celu dostarczania informacji o jakości badanych surowców, leków, materiałów opakowaniowych w oparciu o normy, specyfikacje, farmakopeę, zasady GMP i GLP
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizację zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
  • Wykonywania operacji mycia oraz dezynfekcji pomieszczeń klasyfikowanych
  • Przygotowywanie szkła, pożywek orz roztworów do analiz mikrobiologicznych
  • Wykonywania operacji próbkowania surowców

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe biologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)
  • Podstawowa znajomość zasad pracy zgodnych z systemem GMP/GLP
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych