Młodszy Specjalista/-ka Sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z klientem,
  • przygotowywanie ofert związanych z indywidualnymi potrzebami klienta,
  • edukowanie rynku z zakresu nowoczesnych systemów wspierających procesy rekrutacyjne,
  • analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie  w sprzedaży,
  • doświadczenie  w sprzedaży usług/systemów dla HR lub zainteresowanie tematyką HR będzie atutem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność organizowania swojego czasu pracy,

Oferta:

  • perspektywy rozwoju  i szeroki pakiet szkoleń,
  • bardzo dobra atmosfera pracy i możliwość bycie częścią dynamicznego zespołu,
  • umowa o pracę na pełny etat, stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, szkolenia oraz dofinansowanie do zajęć sportowych i nauki języka),
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials