Młodszy specjalista Google Adwords

Getio Sp. z o.o. Sp. j.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-Planowanie i tworzenie kampanii reklamowych PPC głównie w oparciu o Google Adwords na terenie całej Europy,
-stałe monitorowanie i prowadzenie działań optymalizacyjnych istniejących kampanii,
-nadzór nad kosztami i budżetem poszczególnych kont,
-stałe rozwijanie wiedzy nt. Google Adwords oraz wdrażanie i testowanie nowinek w tej dziedzinie
-analiza efektywności kampanii.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-min. podstawowa umiejętność planowania strategii, budowania struktur oraz zarządzania kampaniami Google Adwords poparta doświadczeniem,
-chęć rozwijania własnych umiejętności, poznawania i testowania nowości z dziedziny kampanii reklamowych PPC
-inicjatywa, kreatywność i zaangażowanie,
-odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy naszym pracownikom:

-stałą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek informatycznych w Polsce,
-przyjazną atmosferę w zespole młodych, ambitnych osób,
-duże możliwości samorozwoju – poprzez udział w szkoleniach i wsparcie naszych doświadczonych pracowników,
-kontakt z najnowszymi technologiami,
-dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych.

Prezentacja firmy

Getio to pasja, zaangażowanie, fachowa wiedza, innowacyjność.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce