młodszy specjalista ds. zobowiązań

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wieruszów, podlaskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta materiałów meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz, aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40051
Praca stała
Lokalizacja: Wieruszów

Zakres obowiązków:
  • dekretowanie oraz księgowanie faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • uzgadnianie i wyjaśnianie rozrachunków z dostawcami
  • sporządzanie sprawozdań dewizowych dot. zobowiązań i należności
  • udział w przeprowadzanych audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze księgowości
  • znajomość zasad rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • znajomość MS OFFICE (Word, Excel)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, sumienność i samodzielność
  • umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole
  • gotowość do podróży służbowych

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę oraz premia
  • pakiet benefitów
  • szkolenia wdrożeniowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)