młodszy specjalista ds. zamówień z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Szukasz ciekawego zajęcia? Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej korporacji?

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 39415
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

- uczestnictwo w projektach firmy
- administracja bazy danych
- prace administracyjne na stanowisku pracy
- kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i dostawcami
- przygotowywanie raportów, zestawień, analiz
- współpraca z innymi działami, dostawcami

Oczekiwania:

- wykształcenia wyższego, lub student 4-5 roku (preferowane kierunki: ekonomia, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe)
- dobrej znajomości języka angielskiego min B2
- dobrej znajomości języka niemieckiego min B2
- wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
- otwartości na nowe zadania i wyzwania
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- nastawienia na współpracę w grupie
- zaangażowania w powierzane obowiązki
- umiejętności obsługi MS Office

Oferta:

- praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych
- szkolenia na stanowisku pracy
- uczestnictwo w ciekawych projektach
- atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)