Młodszy specjalista ds. zamówień z językiem angielskim i litewskim

Work Service Express.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Opis stanowiska:

- tworzenie i monitorowane zamówień
- administracja bazy danych
- prace administracyjne na stanowisku pracy
- kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i dostawcami
- przygotowywanie raportów, zestawień, analiz
- współpraca z innymi działami, dostawcami

Wymagania:

- wykształcenia wyższego (lub student 4-5 roku)
- dobrej znajomości języka angielskiego
- dobrej znajomości języka litewskiego
- wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
- otwartości na nowe zadania i wyzwania
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- nastawienia na współpracę w grupie
- zaangażowania w powierzane obowiązki
- umiejętności obsługi MS Office

Oferujemy:

- praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych
- szkolenia na stanowisku pracy
- uczestnictwo w ciekawych projektach
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.