młodszy specjalista ds. zakupów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W chwili obecnej dla naszego Klienta firmy z branży bankowej w związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38485
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • administracyjne zarządzanie procesem zakupu samochodów oraz innych towarów i usług dot. pojazdów
  • administracyjne zarządzanie procesem wydań samochodów
  • kontakt z użytkownikami aut w procesie zarządzania jakością wydań
  • utrzymywanie relacji z dostawcami samochodów
  • odpowiedzialność za kompletność danych dotyczących procesów zakupowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • co najmniej półroczne doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy z systemami CRM
  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowania branżą Car Fleet Management lub motoryzacją
  • skrupulatnością, dokładnością
  • otwartością na zmiany i dynamikę pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie  ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w  międzynarodowych strukturach firmy
  • życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)