Młodszy specjalista ds. zakupów

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Nowa Szkoła Sp.  z o.o.

Od: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania

  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców uwzględniając cele firmy
  • Budowanie relacji z nowymi i dotychczasowymi dostawcami
  • Ocena dostawców oraz prowadzenie dokumentacji zakupowej
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
  • Bieżąca współpraca z innymi działami oraz dostawcami w zakresie działań zakupowych

Wymagania:

  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
  • znajomością Microsoft Excel,
  • płynną znajomością języka angielskiego,
  • umiejętnościami planowania i organizacji swojej pracy,
  • zdolnościami analitycznymi.
  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności szybkiego uczenia się ze zrozumieniem,
  • analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców uwzględniając cele firmy i grupy
  • budowanie relacji z nowymi i dotychczasowymi dostawcami

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • pakiety socjalne,
  • dużą samodzielność planowania i organizacji zadań

Mile widziane prawo jazdy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.