Młodszy Specjalista ds. Zakupów (niemiecki / angielski / czeski / serbski / słoweński / słowacki)

Veo Worldwide Services

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas jeżeli:

• Masz gadane;

• Chcesz poczuć jak to jest zrobić deal’a za 500 000€;

• Znasz języki obce (niemiecki, angielski, czeski, słowacki, serbski lub słoweński).

Dołącz do nas, bo warto! Oferujemy:

umowę o pracę;

6 tygodni szkolenia z zakresu handlu międzynarodowego i prowadzenia negocjacji (dostarczane przez naszego strategicznego partnera - DARE Academy);

• konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników bez górnej granicy);

prywatna opieka medyczna;

• karta Multisport;

kursy językowe płatne przez pracodawcę;

• możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach i zagranicznych szkoleniach;

• pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic;

pełną poczucia humoru atmosferę w zespole - z nami nie da się nudzić;

• tematyczne piątki i konkursy.

Twoje przyszłe zadania:

• prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w jednym z języków obcych (niemieckim / angielskim / czeskim / słowackim / serbskim / słoweńskim);

• realizacja założonych planów biznesowych;

• monitorowanie realizacji zamówień;

• budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami;

• dbanie o dobry wizerunek firmy.

Prezentacja firmy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne