MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW KORPORACYJNYCH

Grupa City Service

Warszawa, mazowieckie

Od: Grupa City Service
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa City Service poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zakres zadań:

  • prowadzenie zakupów na potrzeby firmy
  • monitorowanie statusu zamówień, rozliczanie zamówień, składanie reklamacji)
  • prowadzenie korespondencji/rozmów z kontrahentami
  • obsługa administracyjna i wsparcie działów w zakresie prowadzonych zadań
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • wykonywanie zleconych prac biurowych i archiwizacyjnych
  • wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • otwartość, pozytywne nastawienie do ludzi
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.