Młodszy specjalista ds. zakupów i logistyki

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która w Krakowie rozwija swoje struktury, poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zakupów i logistyki.

Wymagana relokacja do Krakowa.

Obowiązki:
  • analiza potrzeb i interpretacja danych
  • udział w analizie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • przygotowywanie raportów, zestawień
  • wspieranie kupców w realizacji chodziennych projektów
  • zarządzanie łańcuchem dostaw
  • optymalizacja procesów zakupowych.

WYMAGANIA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • min 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja i chęć rozwoju w obszarze zakupów.
  • podejście proklienckie, komunikatywność
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku będzie atutem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Krakowie.

KORZYŚCI
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w nowych strukturach
  • udział budowanie marki firmowej na rynku polskim
  • szkolenia, dofinansowanie do kursów
  • przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowię o pracę
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa

Numer referencyjny: 4-26-40853/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.