Młodszy Specjalista ds. zakupów - atrakcyjne warunki/możliwa część etatu

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aleksandrów Łódzki, Łódź, Konstantynów Łódzki, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Konstantynów Łódzki, Zgierz

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki logistyka/ ekonomia)
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • komunikatywności i umiejętności analityczne

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP
  • pozyskiwanie deklaracji preferencyjnego pochodzenia
  • wdrażanie narzędzia ASCC z dostawcami

Zapewniamy:

  • umowę o pracę, w tym możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu
  • konkurencyjne wynagrodzenie, bo doceniamy Twoje kwalifikacje i doświadczenie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość połączenia nauki z pracą - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę od 8 do 16, ponieważ praktykujemy work-life balance
  • przestrzeń do zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • dynamiczny rozwój zawodowy w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

Zyskaj to i jeszcze więcej - WYŚLIJ swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.