Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego

Human Resources Poland Sp. z o.o.

okolice Gliwic, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: okolice Gliwic

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems

Human Resources Poland, to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Gliwic/Knurów

Obowiązki:

  • obsługa i pomoc telefoniczna bądź mailowa, w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów (telefony przychodzące),
  • samodzielne diagnozowanie usterek sieciowych,
  • dodatkowo sprzedaż usług : Internet, telefon, tv,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferta:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • pracę, w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do najnowszych technologii.

  • wykształcenie o profilu : informatyka, elektronika lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku (serwisant sieci ethernet i wifi lub sieci kablowych),
  • znajomość systemu Mikrotik RouterOS,
  • podstawowa wiedza z zakresu : budowy sieci LAN, zagadnień sieciowych (LAN/WAN),
  • wysoka umiejętność posługiwania się komputerem w środowisku Windows,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.