Młodszy specjalista ds. wsparcia systemów biznesowych

GRUPA ATERIMA

Kraków, małopolskie

Jesteśmy z Krakowa, ale działamy w całej Polsce – od morza do Tatr. Pod jednym szyldem Grupy ATERIMA łączymy marki, które oferują profesjonalne rozwiązania w obszarze zatrudnienia. Wiemy, że co dwie głowy to nie jedna… dlatego szukamy łebskich ludzi do naszego zespołu!

Kraków,
Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników systemu ERP (helpdesk ERP)
  • utrzymywanie, wdrażanie zmian i optymalizacja funkcjonowania programu ERP (enova)
  • stała współpraca z zewnętrznymi konsultantami i doradcami
  • analizowanie bieżących potrzeb użytkowników

  • posiadasz wykształcenie: informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • chcesz wykorzystać swoje doświadczenie, aby rozwiązywać problemy techniczne współpracowników
  • pracowałeś z systemem ERP
  • posiadasz ogólną wiedzę w zakresie środowiska programistycznego Windows
  • wiesz co nieco o MS SQL Server
  • lubisz mieć wpływ na swoją pracę
  • potrafisz drążyć tematy do końca
  • chcesz szukać nowych rozwiązań, a nie tylko pracować w oparciu o utarte schematy
  • potrafisz mówić o sprawach technicznych "ludzkim" językiem

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • różnorodne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze systemów biznesowych
  • udział w projektach na styku IT i biznesu
  • łatwy dojazd do naszego biura i darmowy parking oraz inne benefity (np. ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.