Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

FM Bank PBP S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• telefoniczna i elektroniczna obsługa zgłoszeń dotyczących funkcjonowania Placówek Partnerskich,

• telefoniczne wsparcie pracowników Placówek Partnerskich w zakresie procesowania wniosków o produkt bankowy (kredytowy i depozytowy)

• obsługa korespondencji elektronicznej (skrzynka funkcyjna)

• współpraca z pozostałymi komórkami Banku uczestniczącymi w procesowaniu / sprzedaży produktów bankowych

• opracowywanie i przygotowywanie dodatkowych materiałów dydaktycznych dla pracowników Placówek Partnerskich,

• przygotowywanie i wysyłka komunikatów do Placówek Partnerskich,

• przygotowywanie prezentacji w Power Point,

• przygotowywanie zestawień i raportów w Excelu.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,

• umiejętności pracy z zespołem

• samodzielność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

• umiejętność redagowania pism,

• umiejętności działania pod presją czasu

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w instytucji finansowej.

Oferujemy:

• pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi

• wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

• atrakcyjne wynagrodzenie

• narzędzia niezbędne do pracy

• pakiet socjalny

Prezentacja firmy

FM Bank jest instytucją skoncentrowaną na finansowaniu rozwoju mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Finanse