Opis stanowiska pracy

Co będzie Twoją rolą?

  • Twoim głównym zadaniem będzie praca zespołowa i budowanie partnerskich relacji z Klientami w międzynarodowym środowisku;
  • Korzystając ze swoich umiejętności analitycznych będziesz przygotowywać wewnętrzne kalkulacje i wspierać wyceny;
  • Będziesz mieć nadzór nad narzędziami wspierającymi proces sprzedaży oraz archiwizację danych.
  • Ważnym elementem będzie wsparcie działu sprzedaży pozyskiwaniu szans sprzedażowych;

Co dostaniesz od nas?

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę i opcję rozwoju w młodym, dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych w ramach ZFŚS (np. karta Multisport, karty podarunkowe, kursy językowe, ubezpieczenia grupowe, wyprawka szkolna, dofinansowanie wypoczynku)

Jeśli wyróżnia Cię…

  • Systematyczność oraz umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.
  • Własna inicjatywa i komunikatywność
  • Biegła znajomość Excel’a
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut.

Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie internetowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Grupa Raben to jeden z liderów branży logistycznej funkcjonujący na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi