MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT

CompLogic

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

  • koordynacją prac firm zewnętrznych w celu utrzymania i rozwijania bieżącej infrastruktury
  • ścisłą współpracą z klientem pod kątem wykorzystania systemu IT
  • wsparciem użytkowników systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z prawidłowym działaniem systemów (zdalnie i osobiście)
  • zapewnieniem ciągłości działania systemów IT

Czeka na Ciebie:

  • praca w ciekawej i szybko rozwijającej się branży
  • prywatna opieka medyczna
  • zgrany i pomocny zespół
  • miła atmosfera i dobra kawa
  • możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu branży IT

Kogo szukamy ?

Jeśli jesteś absolwentem/-ką lub studentem/-ką wyżej uczelni o profilu informatycznym, technicznym lub pokrewnym, posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów. Ponadto nie są Ci obce zagadnienia z zakresu administracji systemów IT, systemów operacyjnych Windows. Dodatkowo posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, potrafisz zorganizować sobie pracę, lubisz pracę zespołową i masz prawo jazdy kat.B

Jesteś dla nas idealnym/ą, kandydatem/-ką!

Atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu zarządzania i administrowania serwerami Windows, Linux

Prezentacja firmy

Firma Complogic działa w branży IT od 2003r. Posiadamy bogate doś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca Obsługa klienta