(MŁODSZY) SPECJALISTA DS. WSPARCIA CONVENIENCE

Circle K Polska (Stacje Statoil)

02-603 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację sprzedaży i zysku kategorii sklepowych poprzez właściwe umiejscowienie wszystkich produktów w sklepach i na planogramach w oparciu o szczegółowe analizy kategorii oraz zachowań konsumentów.

Zadania na stanowisku:

  • Analiza efektywności przestrzeni ekspozycyjnej w poszczególnych kategoriach oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Sporządzanie cyklicznych raportów sprzedażowych oraz wsparcie Kierowników Kategorii w zakresie ich analizy pod kątem efektywności asortymentu
  • Tworzenie wzorcowych floor planów i planogramów przy współpracy z Kierownikami Kategorii oraz efektywna dystrybucja gotowych materiałów na stacje
  • Obsługa systemu ERP w obszarze bazy produktów (dane produktów, ceny, promocje, dostawcy) w ścisłej współpracy z Kierownikami Kategorii
  • Współpraca z działem IT w monitorowaniu poprawności przesyłu danych do systemów kasowych na stacjach i bieżące testowanie stosowanych rozwiązań
  • Udział w międzynarodowych projektach rozwoju systemów wsparcia sprzedaży
  • Analiza rynku i konsumentów pod kątem trendów sprzedaży w kategoriach produktów

Wymagania

  • Biegła znajomość systemu MS Office, szczególnie programu Excel (znajomość VBA mile widziana)
  • Ogólna orientacja i zainteresowanie sferą IT/ systemy ERP / bazy danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, statystyka, informatyka
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizą danych (mile widziane w branży Retail)
  • Systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • Proaktywność i zaangażowanie
  • Znajomość programów typu CAD, doświadczenie w zakresie narzędzi IT do zarządzania przestrzenią handlową (np. Spaceman, Apollo, Space Planning, Galleria) oraz umiejętności analizy danych, wnioskowania na ich podstawie i rekomendowania rozwiązań będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

https://www.youtube.com/watch?v=qpv6STHAwsw <br/> <br/>Circle K Pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy