Młodszy specjalista ds. wsparcia administracyjnego w firmie logistycznej

Ecco Wood sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu i transporcie drewna oraz biomasy poszukuję osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wsparcia administracjyjnego w firmie logistycznej

Miejsce pracy: Katowice

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będą czynności z zakresu:

1.) Administracja biurowa

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• Uzyskiwanie zaświadczeń z urzędów i innych instytucji

• Składanie zamówień na artykuły biurowe i spożywcze

2.) Administracja logistyczna

• Tworzenie zleceń transportowych i manipulacji ZUL

• Tworzenie upoważnień do odbioru surowca

• Rozliczenie pomiarów pociągów lub ich braków

• Aktualizacja magazynu

• Aktualizacja zestawienia teleadresowego podwykonawców i przewoźników

• Przygotowanie danych do rozliczeń czasu pracy kierowców, kontakt z firmą OCRK

• Kontrola kart, rozliczeń, doładowań za opłaty drogowe Viatoll, TollCollect, MytoCZ, DKV

• Drukowanie i archiwizowanie dokumentów Klienta, zleceń wywozowych, kwitów leśnych,  CMR, CIM

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, których cechuje:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane)

• Dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office) i urządzeń biurowych

• Doskonała organizacja pracy własnej oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Wielozadaniowość

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Umiejętność pracy w zespole

• Komunikatywność i dynamiczność w działaniu

• Otwarty umysł

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Przyjemną atmosferę

• Młody i dynamiczny zespół

 Podstawowe narzędzia pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poz. zm.)

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu i transporcie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa