Młodszy specjalista ds. wsparcia administracji w firmie logistycznej

Ecco Wood sp. z o.o.

40-101 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu i transporcie drewna oraz biomasy poszukuje osoby na stanowisko:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będą:

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Bieżące czynności z zakresu obsługi biura i na polecenie przełożonego

• Powitanie i obsługa bieżąca gości

• Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, których cechuje:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane)

• 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku

• Dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)

• Doskonała organizacja pracy własnej oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Wielozadaniowość i terminowość

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Komunikatywność i wysoka kultura osobista

• Reprezentatywność

Oferujemy:

• Pracę w szybko rozwijającej się firmie w centrum Katowic

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

• Niezbędne narzędzia pracy

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu i transporcie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat