Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Klienta (KYC)

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce. XTB liczy prawie 500 pracowników działających na kilkunastu rynkach - są to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani eksperci oraz ambitni specjaliści. Wyróżnia nas przełomowa technologia – jesteśmy zdobywcą nagrody ‘Najlepsza Platforma Inwestycyjna 2016’, a Dział IT jest największym w naszej organizacji.

Dążąc do perfekcji w świadczeniu usług naszym klientom poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów rejestracyjnych klienta - KYC (Know Your Customer)
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i funkcjonalnego dla klientów zakładających rachunek w XTB
  • Ocena spójności i kompletności danych, wyjaśnianie rozbieżności w poszczególnych dokumentach
  • Raportowanie brakujących informacji, prowadzenie rejestrów dotyczących zgromadzonej dokumentacji
  • Praca z dokumentami w języku angielskim

Wymagania

  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów, nie wymagamy doświadczenia zawodowego
  • Gotowość do pracy na pełen etat w systemie zmianowym - w tym w weekendy oraz w nocy
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją w tym języku
  • Umiejętność analizy dokumentów w celu wykrycia nieprawidłowości i nadużyć
  • Dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy, dobra organizacja, umiejętność priorytetyzacji zadań

Nie przejmuj się, jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań. Jeżeli jesteś komunikatywnym team playerem z chęcią do zdobywania nowej wiedzy i dobrze posługujesz się angielskim - nauczymy Cię wszystkiego sami!

Oferujemy

  • Pracę przy projekcie z dziedziny fintech w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet niezbędnych szkoleń pod okiem doświadczonych specjalistów z rynku finansowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej)
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość łączenia pracy ze studiami
  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy zgodnie z nabywanym doświadczeniem i zainteresowaniami

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting