Młodszy specjalista ds. transportu

Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Informujemy, iż Firma HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

(Nr ref.: ZEW/2017/TRA_CZ)

Umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i egzekwowanie wszystkich działań związanych z zapewnieniem potrzeb transportowych firmy,
  • Zbieranie ofert firm spedycyjnych i prezentowanie ich przełożonemu,
  • Uczestniczenie w rozmowach biznesowych z firmami spedycyjnymi,
  • Koordynacja i nadzór procesu awizacji,
  • Utrzymywanie ciągłego kontaktu ze spedytorami celem zadbania o jak najwyższy standard świadczonych usług,
  • Systematyczne badanie rynku przewozów krótko i długodystansowych w celu obniżenia kosztów transportu w Spółce,
  • Systematyczne analizowanie danych dotyczących przeprowadzanych działań transportowych i wyciąganie wniosków w celu optymalizacji całego procesu,
  • Raportowanie do przełożonego o wszelkich trudnościach mogących wpłynąć na terminowość dostaw lub odbiorców,
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta, Działem Zakupów i Magazynami w celu jak najlepszej koordynacji działań,
  • Umiejętne i kreatywne wykorzystywanie wszystkich dostępnych narzędzi sprzętowych, informatycznych w celu optymalizacji kosztów transportu i terminowości,
  • Aktywne wpływanie na zmniejszenie ilości reklamacji transportowych,
  • Bieżące zarządzanie procesami logistycznym w zakresie wysyłek i przyjmowania towarów,
  • Raportowanie do kierownika wszelkich doraźnych lub przewidywanych trudnościach w realizacji założonych celów,
  • Pomoc i zastępstwo pozostałych pracowników działu.

Wymagane kwalifikacje zawodowe:

  • wykształcenie min. średnie;
  • język angielski mile widziany w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • duża kultura osobista, połączona ze stanowczością i wolą sprawnego doprowadzenia celów do szybkiej realizacji
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność oraz systematyczność.
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • chęć uczenia się oraz doskonalenia zawodowego,

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253), dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing