Młodszy Specjalista ds. telekomunikacji

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Szczecin, zachodniopomorskie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i nadzór nad eksploatacją infrastruktury technicznej w obszarze sieci teletransmisyjnych i systemów telekomunikacyjnych transmisji danych i mowy,
  • Zarządzanie siecią komutacyjną funkcjonująca na potrzeby zespołu technicznego Szczecin i pozostałych obszarów PAŻP,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i wykorzystaniem podległych systemów telekomunikacyjnych i teletransmisyjnych,
  • Administrowanie i utrzymywanie urządzeń końcowych sieci teletransmisyjnej,
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej i proceduralnej w obszarze podległych systemów telekomunikacyjnych,

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku telekomunikacja, teleinformatyka lub teletransmisja,
  • min 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi urządzeń sieciowych lub telekomunikacyjnych,
  • Znajomość pasywnych systemów/podzespołów sieci strukturalnej, mile widziana znajomość produktów wiodących producentów R&M, TKM, Commscope itp.,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość systemów bezprzewodowych WLAN będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dążenie do rezultatów,
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 28.02.2020

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.