Młodszy specjalista ds. technologii druku 3D

M.Cechnicki i M.Dybała Sp. j. w Krakowie

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Motion Print 3D to miejsce, gdzie materializują się pomysły!
Nowoczesna drukarnia, wykorzystująca technologię druku 3D, poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania

Kogo szukamy?
Jeśli masz 18 - 30 lat, interesują Cię technologie druku 3D, a twoją pasją są: projektowanie przemysłowe, architektura lub design, to szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania:
Pokaż nam, że jesteś innowacyjny i lubisz wyzwania! Weź udział w konkursie! Do 31 marca 2014r. wyślij do nas CV, list motywacyjny i projekt (koncepcję) domu jednorodzinnego. Zwycięzca konkursu dostanie możliwość podjęcia pełnej wyzwań pracy w Motion Print 3D!