Młodszy Specjalista ds. Szkoleń

FM Bank PBP S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• prowadzenie szkoleń dla pracowników obsługi klienta i sprzedaży

• badanie skuteczności szkoleń

• przygotowywanie i modyfikacja prezentacji szkoleniowych, materiałów szkoleniowych

• obsługa administracyjna szkoleń, kontrola zapotrzebowania na materiały biurowe niezbędne do płynnego prowadzenia szkoleń

• kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji zamówień materiałów szkoleniowych

• opiniowanie instrukcji produktowych i procesowych, a także wprowadzanych zmian

• współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkty bankowe

• obsługa platformy e-learingowej, tworzenie szkoleń e-learningowych, elektronicznych testów wiedzy

Wymagania:

• wykształcenie wyższe

• minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich oraz produktowych dla pracowników sprzedaży

• wiedza z zakresu analizy potrzeb szkoleniowych dla pracowników sprzedaży

• wiedza z zakresu produktów bankowych mile widziane

• znajomość technik sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta

• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

• inicjatywa i kreatywność

• samodzielność w wykonywaniu obowiązków

• bardzo dobra organizacja czasu pracy

• elastyczność i dyspozycyjność

• bardzo dobra znajomośćobsługi MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

• mile widziana znajomość obsługi MS Publisher

• dobra znajomość języka angielskiego

• umiejętność redagowania pism, artykułów

• gotowość do częstych wyjazdów

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi

• wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

• atrakcyjne wynagrodzenie

• narzędzia niezbędne do pracy

• pakiet socjalny

Prezentacja firmy

FM Bank jest instytucją skoncentrowaną na finansowaniu rozwoju mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia