Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Graken Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

GRAKEN to firma z ugruntowaną pozycją na branżowym rynku, zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i produktów zorientowanych na usługi online, nie tylko w Europie, ale także na wszystkich innych kontynentach.

Każdego dnia ciężko pracujemy, aby świadczone przez nas usługi cieszyły się zaufaniem klientów z różnych kręgów kulturowych. Tworzymy zgrany zespół. Jesteśmy ambitni i zorientowani na sukces.

W związku z ekspansją działań biznesowych poszukujemy

Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży

Oferta:

- długoterminowa współpraca na stabilnych warunkach,

- możliwość rozwoju,

- możliwość poznawania pracy w międzynarodowym środowisku,

- przyjazna atmosfera i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,

- przeszkolenie z wiedzy branżowej od podstaw.

Obowiązki:

- obsługa systemu mailingowego firmy,

- tworzenie baz dostawców,

- nawiązywanie kontaktów biznesowych, głównie z kontrahentami zagranicznymi,

- support działu produktu i magazynu online.

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie w budowaniu relacji z klientem,

- bardzo dobra obsługa komputera,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kierowanie aplikacji przez formularz gumtree wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Graken Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firmą z siedzibą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi