Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania i obowiązki:

- Obsługa procesów sprzedaży pojazdów na rynku polskim oraz rynkach krajów europejskich,

- Obsługa wystawiania pojazdów na aukcje,

- Obsługa procesów reklamacyjnych dotyczących sprzedaży pojazdów na rynku polskim oraz rynkach krajów europejskich,

- Prowadzenie biura, korespondencji przychodzącej oraz wchodzącej, selekcja i archiwizacja dokumentów,

- Wykonywanie samodzielnych zadań przydzielonych przez przełożonego,

- Realizacja podstawowych operacji księgowych, tj.: opisywanie faktur, rozliczanie zaliczek, delegacji),

- Prowadzenie kalendarzy spotkań,

- Samodzielne podejmowanie decyzji dotyczących powierzonych obowiązków,

- Bieżące utrzymywanie kontaktu z bezpośrednim przełożonym oraz Zarządem spółki w sprawach dotyczących prawidłowego funkcjonowanie procesów w firmie,

- Zastępstwo pracowników w przypadku ich nieobecności.

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie,

- Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej,

- Doświadczenie w pracy biurowej,

- Język angielski i/lub niemiecki na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny,

- Komunikatywność,

- Dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Wynagrodzenie dwuskładnikowe - podstawa + premia,

- Pakiet benefitów (dofinansowanie karty sportowej, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie, obiady),

- Pracę w dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive