Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Goldman Recruitment.

Warszawa, mazowieckie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli szukasz firmy, która nie ma rozbudowanej struktury, wielu procedur i nie jest korporacją, to zapraszamy Cię do zapoznania się z tym ogłoszeniem. W wielkim skrócie, dostaniesz swoją część budżetu sprzedażowego i główny cel, którym będzie telefoniczne pozyskanie Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług. Wiesz jak się za to zabrać? Masz w tym doświadczenie? Sprzedaż sprawia Ci frajdę? Świetnie. Czytaj dalej.

W związku z dynamicznym rozwojem firma MBE group Sp z o.o., właściciel serwisów internetowych KarierawFinansach oraz CareesinPoland, poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży.

Zadania na stanowisku:

• telefoniczna sprzedaż usług HR-owych i employer brandingowych,

• aktywne budowanie własnej bazy klientów oraz utrzymywanie obecnych kontaktów,

• przygotowywanie ofert handlowych,

• monitorowanie rynku,

• aktywne uczestnictwo w tworzeniu nowych produktów oraz strategii cenowej.

Wymagania:

• samodzielność, wykazywanie inicjatywy, orientacja na cel,

• min. rok doświadczenia w telefonicznej sprzedaży B2B,

• umiejętność budowania długofalowej relacji,

• pozytywne myślenie i optymistyczne podejście do życia,

• determinacja w dążeniu do celu,

• kreatywność i innowacyjność.

Oferujemy:

• umowa zlecenie,

• narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań,

• bezpłatne lekcje j. angielskiego,

• opiekę medyczną,

• wewnętrzne szkolenia sprzedażowe,

• nieformalną atmosferę i dużą dawkę humoru.